Nástrojař

Pracovní místo ( Nástrojař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme
Vzdělání - SO / ÚSO (kovo)
Znalost problematiky vstřikovacích forem a technické dokumentace
Manuální zručnost, pečlivost, důslednost, pozitivní přístup
Řidičský průkaz sk. B
VZV, jeřábnický a vazačský průkaz výhodou

Nabízíme:
Zajímavé finanční ohodnocení
Výkonové prémie, odměny
Dodatková dovolená
Stravenky
Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
Možnosti růstu - odborná školení, jazykové kurzy
Nástupní mzda 30.000,- Kč + až 30 % prémií
V případě zájmu volejte na telefonní číslo 602 524 686 případně zašlete životopis na emailovou adresu info@alfachrom.cz

A: 7.6.2023