Mechanik/čka v technickém servisu

Pracovní místo ( Mechanik/čka v technickém servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme přední výrobce plynových pružin a pro naši stále se rozvíjející firmu hledáme zaměstnance na pozici mechanik v technickém servisu.
Vaše úkoly:
"Nastavovat a obsluhovat provoz technických zařízeních a speciálních strojů pro soustružnické, čistící, svařovací a montážní procesy.
"Provádět jednoduché opravy, údržby a servisní práce.
"Vyhledávat chyby, zjišťovat jejich příčiny a odstraňovat je.
"Zajišťovat a provádět pravidelné kontroly a zkoušky na zařízeních. Zajišťovat a optimalizovat hospodárný a efektivní provoz.
"Včasné plnění zadaných úkolů
Váš profil:
"Vzdělání technického směru jako např. mechanik, mechatronik, elektrikář nebo obor s podobným zaměřením.
"Odborná praxe a zkušenosti s nastavováním výrobních zařízeních
a speciálních strojů
"Základní znalosti PC MS-Office, znalost CAQ výhodou.
"Ochota pracovat ve vícesměnném provozu.
"Týmová spolupráce, technické myšlení, samostatnost a odpovědnost
Nabízíme:
"Mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
"práci v příjemném prostředí
"stálou práci s možností profesního růstu
"příspěvek na dopravu
"příspěvek na dovolenou a vánoce
"výkonnostní prémie
"osobní ohodnocení
"stravenky
"prémie za docházku, věrnostní prémie a prémie za doporučení nového zaměstnance
"Příspěvek na zdraví a kulturu
"Stabilní zaměstnání s možností profesního růstu.
"25 dnů dovolené