VEDOUCÍ RECEPCE

Pracovní místo ( VEDOUCÍ RECEPCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme kolegyni/kolegu na pozici vedoucí recepce do hotelu Biograf se znalostí AJ a příjemným vystupováním.
Požadavky:
- minimálně SŠ vzdělání, praxe v hotelnictví značnou výhodou
- znalost AJ (další cizí jazyky vítány)
- příjemné vystupování, upravený vzhled, spolehlivost, loajalita
- trestní bezúhonnost
Základní popis práce:
- dohled a kontrola práce recepčních
- plánování směn
- zajištění nepřetržitého chodu recepce a hotelu (výpomoc a záskoky na recepci)
- občasné vyřizování rezervací a vystavování faktur
- plnění přání a řešení stížností hostů
Informace o pozici:
- typ pracovního poměru: HPP, 40 hod. týdně, zkušební doba 3 měsíce, pracovní poměr na 1/2 roku, poté při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení
- mzdové rozpětí: základní mzda 25 000 Kč, prémie dle výkonu hotelu (cca 1000 - 5000 Kč), Nabízíme: stravenky 100,- Kč/směna, členství v Harmony wellness clubu (po ZD), příplatky, měsíční prémie.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na email: voracek@hotelbiograf.com