PRODEJCI - BACK OFFICE

Pracovní místo ( PRODEJCI - BACK OFFICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Zuzana Stromská, tel.: 733 678 252, email: zuzana.stromska@msa.cz. Po telefonické domluvě možnost osobní schůzky.
Požadavky:
Požadavky:
- SŠ/VŠ ideálně technického směru (prodáváme technický produkt); pokud takové vzdělání nemáte, je potřeba mít předpoklady se technický produkt naučit,
- praxe na obdobné pozici vítána,
- znalost čtení technické dokumentace velkou výhodou,
- znalost AJ, další jazyk také výhodou,
- proaktivní přístup,
- flexibilní, komunikativní s organizačními schopnostmi
- znalost MS Office

Nabízíme
- adaptační plán - zaučení na pozici a produkt,
- perspektivní zaměstnání v prostředí mezinárodní firmy,
- motivující finanční ohodnocení,
- týden dovolené navíc,
- pružná pracovní doba,
- příspěvek na stravování a další benefity,
- příležitost k dalšímu profesnímu růstu.

Co konkrétně bude vaší náplní práce?
- zpracování obchodních nabídek - nastudování požadavků zákazníka a zpracování nabídky v souladu s těmito požadavky,
- komunikace se zákazníky při vyjasňování dotazů (telefonická i emailová),
- příprava pro finální schválení nabídky/zakázky před jejím přijetím k realizaci, příprava k navedení zakázky do systému,
- podpora front obchodníka, který je v přímém kontaktu se zákazníky.