MONTÉR/-KA - SERVIS

Pracovní místo ( MONTÉR/-KA - SERVIS ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Stromská Zuzana Ing., tel.: 733 678 252, e-mail: zuzana.stromska@msa.cz

Požadujeme:
- zručnost, přesnost, pečlivost, zodpovědnost
- SOU - vyučení v oboru zámečník výhodou
- praxe na obdobné pozici výhodou
- schopnost samostatné a systematické práce
- ochota cestovat
-řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- náborový příspěvek
- odpovídající měsíční mzda, měsíční prémie v případě splnění plánu
- zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, pracovní/životní jubilea apod.)
- příležitost k dalšímu profesnímu růstu

Pracovní náplň:
- Montážní servisní práce související s repasemi armatur
- Montáž a seřizování ovládání
- Přezkušování funkčnosti a těsnosti armatur
- Další související práce dle potřeb společnosti