Učitel/učitelka MŠ

Pracovní místo ( Učitel/učitelka MŠ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za pracovní neschopnost, uvedená doba zaměstnání se může změnit. Nástup možný IHNED.

Požadavky:
Odborná kvalifikace v souladu § 6 zákona č. 563/2004Sb., o pedagogických pracovnících v platném znění; pracovitost a laskavý přístup k dětem.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Mgr., Bc. Věry Zapletalové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: reditel@zsjakprerov.cz;
- telefonicky na čísle 581 211 739;
- účastí na pohovoru dne 24.3.2023 od 09,00hod. do 13,00hod. v kanceláři školy na adrese: Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov - Předmostí, Hranická 14