Specialisté výkonnostního marketingu

Pracovní místo ( Specialisté výkonnostního marketingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SPECIALISTÉ VÝKONOSTNÍHO MARKETINGU
Provozujeme unikátní internetové knihkupectví s nejlepší knižní nabídkou v Evropě. Působíme nejenom v Česku, ale také v celé EU. Do mladého kolektivu hledáme zkušeného kolegu s nadšením pro výkonnostní marketing.
NÁPLŇ PRÁCE - CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
Návrhy, nastavení a kompletní správa výkonnostních online kampaní. Denní úprava a optimalizace online kampaní. Komunikace s kolegy a vedením firmy. Vyhodnocování dosažených výsledků a pravidelný reporting.
POŽADUJEME - CO OD TEBE OČEKÁVÁME:
Dostatečné znalosti a zkušenosti na to, aby jsi byl/a schopen/a po krátkém zaškolení pracovat samostatně, pod dohledem seniorního kolegy. Prokazatelné praktické zkušenosti s tvorbou a strategickým plánováním kampaní v Google Ads, Microsoft Ads, Skliku, Sociálních sítích (Meta Ads.) apod. Prokazatelné zkušenosti v řízení a optimalizaci vyšších marketingových budgetů. Ovládání analytických nástrojů jako Google Analytics, Google Tag Manager, Google Search Console, Google Looker Studio a dalších. Analytické myšlení - testování a vyhodnocování reklamních kampaní a on-line aktivit. Anglický jazyk na úrovni porozumění psanému textu. Znalost datových formátů XML, CSV a JSON výhodou.
NABÍZÍME:
Stravenky ve formě elektronické stravenkové karty, pružná pracovní doba, pět týdnů dovolené, sick days, možnost práce z domova, vánoční prémie, sleva na prodávaný sortiment.
PRVNÍ KONTAKT: Výhradně emailem, paní Eva Kavinová: jobs@libris.to
Ov.e.: 18.12..