SKLADNÍK / SKLADNICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK / SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:15/3/2023 a:17/4/2023
Požadujeme:
- znalost práce s PC (základní práce s emailovou schránkou, Word, Excel)
- průkaz řidiče VZV vozík, popřípadě praxi v řízení a ochota doplnit si školení pro obdržení průkazu řidiče VZV
- zodpovědnost, pečlivost, preciznost, chuť učit se nové věci.
Náplň práce:
- práce na vnitřním i venkovním skladu, přenášení břemen max. 25 kg váhy
- manipulace se stavebním materiálem a komponenty pro výrobu PVC a AL oken, obsluha VZV
- zodpovědnost za uložení materiálu, paletizace a jeho evidenci
- čerpání PHM, úklid skladovacích prostor a dodržování pořádku v areálu společnosti
- vydávání nářadí a OOPP zaměstnancům, jejich evidence a kontrola při navrácení
- kontrolní činnost v rámci svěřené agendy.
Nabízíme:
- prémie, stravování.
Životopisy zasílejte pouze na email formankova@bdstav.cz s označením "skladníci", vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.