Technik - distribuce

Pracovní místo ( Technik - distribuce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

§97, písm. e)
KONTAKT : Jan Moravec, tel.: 221 553 513 - VOLAT - 9:00 - 15:00h, e-mail: jan.moravec@rozhlas.cz

Popis místa:

o obsluha systému distribuce a propojení audio signálu (přes PC ovládací aplikaci),
o řízení spojení signálů pro vysílání, výrobu, přenosy, vstupy zpravodajů a podobně - propojování potřebných signálů pro všechny stanice ČRo,
o obsluha dalších audio a komunikačních technologií - kodeky, interkom, audiokontribuční síť apod.,
o nerovnoměrně rozvržená pracovní doba - turnus včetně nočních a víkendových směn,
o práce na PC v kanceláři (tech. dispečinku).

Co od Vás očekáváme:

o min. SŠ, elektrotechnické zaměření výhodou,
o základní technické znalosti, ochotu učit se (základní zaškolení na pozici trvá cca 1 měsíc),
o spolehlivost, odpovědnost a pečlivost!
o znalost práce s PC,
o minimálně základní znalost AJ,
o zájem o techniku a technologie používané při distribuci radiového signálu i rádio samotné,
o schopnost pracovat ve stresu (při problémech s distribucí signálu), kreativitu při řešení problémů,
o znalost techniky a technologií rozhlasového vysílání a telekomunikací velkou výhodou,
o časovou flexibilitu.

Nabídneme Vám:

o zaučení do odborné práce distribuce signálu i celkové technické znalosti technických prostředků rozhlasového vysílání,
o pracovní smlouvu na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení až na neurčito,
o zodpovědnou a samostatnou práci v atraktivním prostředí,
o pracoviště v centru Prahy,
o benefity.

Pracovní poměr je na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení až na neurčito.

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovo