Administrativní pracovník/ce - Personalista/ka

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce - Personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Personalista/ka

Náplň práce:

Správa dat v personálním a docházkovém systému
Kontrola a zpracování docházky zaměstnanců
Spolupráce se mzdovou účtárnou
Kompletace osobních spisů
Zpracování personální agendy

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání
Praxe v personalistice min. 2 roky
Znalost zákoníku práce a aktuální legislativy
Zodpovědnost
Samostatnost
Znalost práce na PC
Znalost programu HELIOS výhodou
Odolnost vůči stresu

Nabízíme:
Zázemí stabilní a rostoucí mezinárodní společnosti
Motivující mzdové ohodnocení
Flexibilní pracovní doba
Přátelský, vstřícný a profesionální kolektiv
Nástup ihned, nebo dohodou

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás!
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

Zaměstnanecké výhody: Stravenkový paušál, prémie.