Řidiči MKD

Pracovní místo ( Řidiči MKD ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o zaměstnání pro zkušené i začínající řidiče při mezinárodní dopravě na sólo vozech i soupravách.
Pružná pracovní doba.
Zaměstnanecké výhody:
- HPP příp. DPČ
- benefit za odpracované roky
- vlastní zázemí a servis, asistence po celé Evropě 24/7 od našich autorizovaných partnerů
- možnost financování rozšíření řidičského oprávnění (B- C/E)
- možnost ubytování, příspěvek na dovolenou
- profesionální zaučení zsčínajících řidičů
Náplň práce:
- řízení nákladního vozidla, kontrola průběhu nakládky a vykládky
- pravidelná drobná údržba svěřeného vozu
- včasné odevzdávání dokumentů souvisejících s nákladem a výkonem řidiče
Požadavky:
- platný ŘP sk. C nebo C+E, karta do tachografu, profesní průkaz, zdravotní způsobilost
- praxe v MKD není podmínkou, spolehlivost, časová flexibilita.
Informace:
- osobně na adrese Velká Michalská 186/5, resp. Dyje 525 (8-16 hod.)
- mailem
- telefonicky (8-17 hod.)