Učitel AJ a společenských věd pro 2.stupeň ZŠ/English Language and Literature an

Pracovní místo ( Učitel AJ a společenských věd pro 2.stupeň ZŠ/English Language and Literature an ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

23303 Učitelé na 2. stupni základních škol
ZamK
Kontakt telefonicky 602 200 482, e-mailem info@tois.world, osobně po předchozí tel. domluvě.

Přijmeme zkušeného učitele anglického jazyka a společenských věd pro 2. stupeň mezinárodní ZŠ s vynikající znalostí angličtiny. Zkušenosti v mezinárodní škole výhodou.

We are looking for a candidate with experience as a English language and literature and Civics teacher for Secondary school with an excellent level of English. Experience in an international school is an advantage.