Řidiči s obsluhou a řízení saco-šistícího vozidlo

Pracovní náplň

DANČÍK PETR, tel.: 603 588 819 v pracovní dny - PO-PÁ, e-mail: praha@sezako.cz

Požadujeme řidiče na pobočku do Prahy na obsluhu a řízení saco-čistícího vozidla. Podmínkou řidičské oprávnění skupiny C, profesní průkaz řidiče výhodou. Loajalitu, časovou flexibilitu a fyzickou zdatnost. Ochotu se učit novým věcem.
Nabízíme práci na plný úvazek, přátelský kolektiv, příjemné prostředí a atraktivní platové ohodnocení.
Jistotu dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti. Nejednotvárnou činnost (každý den zpravidla odlišné místo a druh práce).
Nástup je možný ihned.
Pracovní týden: Pondělí - pátek

Zaměstnanecké výhody: Finanční bonusy, firemní benefity, možnost osobního i profesního růstu