učitel/ka 2.stupně, nejlépe informatika, fyzika, přirodov. předměty, anglický ja

Pracovní místo ( učitel/ka 2.stupně, nejlépe informatika, fyzika, přirodov. předměty, anglický ja ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pozice: učitel/ka 2. stupně - zaměření informatika, fyzika, přírodovědné předměty, angličtina
Požadavky:
- Vítáme kolegy, kteří chtějí vést děti k přemýšlení, kreativitě, mají vstřícný a pozitivní přístup k dětem, rodičům i kolegům, týmového ducha a ochotu dále se rozvíjet a vzdělávat.
- Nabízíme příjemné a přátelské pracovní prostředí, vstřícný kolektiv s možností osobního rozvoje, kolegiální podporu, možnost růstu a seberealizace, 12. platovou třídu, plat dle praxe a zkušeností, osobní příplatek, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, zdravotní doplňky a další benefity z FKSP. Dbáme na dobré vztahy mezi kolegy a pohodovou atmosféru a rádi vás mezi sebou uvítáme!
Nástup: 28.8.2023 na neurčito
Mzda: 32820,- asž 42780,- Kč
Kontakt: Mgr. Lada Králová, tel. 318 676 217, email: zsbohutin@zsbohutin.cz
Provotní kontakt: emailem
Místo výkonu: Bohutín 37, 262 41