PRACOVNÍK/CE ÚDRŽBY - MECHANIK

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE ÚDRŽBY - MECHANIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vhodné i pro absolventy a OZZ.
Popis činnosti:
- provádí údržbu a opravy strojů a zařízení
- zajišťuje údržbu budov
- podílí se na zlepšování procesů
- provádí zámečnické práce.
Požadavky:
- technické myšlení
- svařování metodou MIG/MAG (CO2)
- obsluha soustruhu, frézky
- samostatnost v práci.
Práce je ve dvousměnném provozu.
Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení, stabilní zaměstnání, práci na 2 směny, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
Benefity: stravenkový paušál, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na dopravu, příspěvek na praní pracovních oděvů, příspěvek na PF 5% z hrubé mzdy, 1x sick day a další.
V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte. Případně nás kontaktujte telefonicky.
Kontakt: Kabátová Klára, tel.:734 385 482 nebo 380 422 230/382 206 326 (v pracovní době od 8:00 - 14:00 hod.), email: kabatova@heyco.cz. Na schůzku s personalistou je nutné se dopředu telefonicky domluvit.