elektrikář


Pracovní náplň

pracoviště Kyselovice - servisní práce v rámci Střední a Severní Moravy
- Pracovní náplň: Služby pro zemědělství i domácnosti. Jedná se o přístroje na dojení (dojící roboty), chlazení, vzduchotechniku, klimatizace.
- Požadavky: vyučení v oboru, firma zaučí - vzdělávání, ŘP sk. B
- Benefity: odměny, osobní benefity, dovoz do práce, mobilní telefon, diety - příplatek na oběd, možnost dalšího vzdělávání, možnost nástupu ihned
- kontakt telefonicky v době Po-Pá, 8.00 - 20.00 hod. (pan Topič, tel: 603 848 055), popř. zasílejte písemné žádosti na e-mail: seprom@seprom.cz

Podobné nabídky

Zedníci

DREDGER s.r.o.

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky elektrikář

Firma

Milan Topič ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Elektrotechnika a technika

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Zedníci

DREDGER s.r.o.

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát