ELEKTROMECHANIK/ČKA

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK/ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
NÁPLŇ PRÁCE :
- zajištění bezporuchového chodu strojů a zařízení v provozu pekárny i jednotlivých prodejen
- provádění pravidelného a preventivního servisu strojů, výrobních zařízení/technologií včetně budov
- rychlé zásahy a provádění oprav při řešení všech technických problémů, požadavků, poruch či havárií
- podávání návrhů na inovace stávajících zařízení a podnětů vedoucích ke snížení spotřeby energií
- rychlé a včasné předávání informací dodavateli strojů/technologií/zařízení při řešení kritických a havarijních poruch
OČEKÁVÁME :
- znalost a zkouška z vyhlášky č. 50/1978 (§5 nebo §6)
- vyučení v oboru (strojní, elektro)
- samostatnost v přemýšlení i schopnost týmové práce
- zkušenosti z oblasti strojní údržby vítány
- flexibilita, dobrá organizace práce
- znalost práce na PC
- ochota učit se novému a rozvíjet se v oboru
- ŘP sk. B
NABÍZÍME:
- firemní akce - letní příměstské tábory, ples, sportovní den aj...
- kvalitní technické zázemí
- řadu dalších benefitů
KONTAKT: Ing. Markéta Tejklová, e-mailem : tejklova@pekarstvisazava.cz