PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘ/ÚDRŽBÁŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě, pan Matoušek Petr, tel.: 606 021 171 (volat Po-Pá 6:00-14:00 hod.), e-mail matousek@dtmo.cz. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, vazačský a jeřábnický průkaz, zkušenosti v oblasti strojního zařízení, zkušenosti s prací na údržbě, dobrá orientace v technické dokumentaci (výkresy, schémata), řidičský průkaz sk. B, základní kurz svařování v ochranné atmosféře ZK 135, manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, nemít strach z výšek.
Náplň práce: údržba strojního zařízení, práce ve výškách.
Nabízíme: perspektivní zaměstnání, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, montážní příplatky, zvyšování kvalifikace, 13. plat a 14. plat, pravidelné lékařské prohlídky, dotovaná rekreace, firemní akce, mimořádné odměny.