Programátor CNC strojů

Pracovní náplň

Kränkel Olga
e-mail: kancelar.reditele@rotas-strojirny.cz

Požadujeme: SŠ/VŠ strojírenského zaměření. 2 roky praxe výhodou, dobré zkušenosti s programováním NC, znalost programu Heidenhain výhodou. Schopnost samostatně programovat a používat technickou dokumentaci, dobrá znalost českého jazyka, znalost cizího jazyka AJ nebo NJ výhodou. Nástup ihned nebo dohodou.
Pracovní doba: jednosměnný provoz - od 6.00 h - 14.30 h. Místo výkonu práce: Nejdecká 183, Rotava

Nabízíme: profesní a mzdový růst, perspektivní a zajímavé zaměstnání ve stabilní společnosti, zajištěné stravování