Vedoucí směny

Pracovní místo ( Vedoucí směny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vedoucí směny ve výrobě
Hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici Vedoucí směny ve výrobě s 2 směnným provozem.
CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
o Na starosti budete mít skupinu pracovníků ve svěřeném výrobním úseku.
o Odpovídat budete za jejich řízení a koordinaci činností v pracovním týmu.
o Budete motivovat své pracovníky a vytvářet podmínky pro zajištění řádného průběhu výroby.
o Spolu s vedoucími pracovníky se budete podílet na trvalém sledování a hodnocení produktivity a kvality práce svých zaměstnanců.
o Účastnit se budete operativních setkání s vedoucími příslušného úseku a budete plánovat výrobní zdroje a možné kapacity.
o Budete dohlížet na dodržování základních bezpečnostních a výrobních předpisů a norem
o Budete zodpovídat za docházku svých zaměstnanců, jejich odměňování a rozdělení práce.

CO OD VÁS POŽADUJEME?
o Vyučení nebo SŠ vzdělání, technické zaměření výhodou.
o Zkušenosti s vedením lidí a schopnost motivovat své zaměstnance a mimo jiné i řešit konflikty.
o Výborné organizační a komunikační dovednosti.
o Znalost práce na PC: MS Office (Word, Excel, Outlook)
o Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou.
o Flexibilitu a ochotu
PROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?
o Zázemí silné a atraktivní zahraniční společnosti s dlouholetou rodinnou tradicí.
o Mzdové ohodnocení odpovídající předchozím zkušenostem, příplatek za vedení
o Profesionální zaučení od kolegů na pracovišti = jsme jeden tým.
o Přátelský kolektiv, čisté pracovní prostředí.
o 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování (oběd za 32 Kč).
o Každoroční valorizace mezd.