Specialista/specialistka zákaznického servisu

Pracovní místo ( Specialista/specialistka zákaznického servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: příjem a zpracování objednávek, komunikace se zákazníky a kolegy napříč celou společností.
POŽADAVKY: vynikající komunikační schopnosti, samostatnost a odpovědnost, znalosti programu Money S3, S5 výhodou.
NABÍZÍME: zázemí úspěšné české společnosti, přátelskou partu kolegů, stravenky 100,- Kč/den, volnočasové benefity, vzdělávání, firemní akce, mobilní telefon s neomezeným tarifem, PODPORU, sami víme, že každý začátek je těžký.
Nástup možný ihned, příp. dle domluvy.
KONTAKT: emailem - pro osobní jednání je nutné zaslat životopis.