Softwarový konzultant/ka

Pracovní místo ( Softwarový konzultant/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

nabízíme Vám uplatnění u dynamické rozvíjející se IT firmy, se zaměřením na digitalizaci výroby a návazné personální systémy. Naše společnost poskytuje služby pro více jak 600 českých a slovenských průmyslových zákazníků. Patříme k předním specializovaným dodavatelům na trhu, s vlastním vývojovým týmem a zajímavým produktovým portfoliem.

Náplň práce:
- implementace softwarových modulů
- školení uživatelů
- odborná poradenská činnost
- technická podpora našich zákazník

Požadujeme:
- komunikativnost, samostatnost, flexibilitu
- min. SŠ vzdělání
- chuť pracovat v oblasti IT
- motivaci odborně se rozvíjet
- učit se novým věcem

Na pozici Vás zapracujeme. Máme pro Vás připravené motivující finanční ohodnocení, samostatnou zodpovědnou pracovní pozici, seberealizaci v dynamickém a perspektivním oboru a možnost profesního rozvoje.
Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- 2 dny Sick day
- vzdělávací program
- příspěvek na dovolenou, dotaci na stravování
- příspěvek na sport, kulturu, volný čas,
- moderní pracovní prostředí, občerstvení na pracovišti
- odpovídající technické vybavení, notebook, atd.
- firemní společenské a sportovní akce
- stabilní zaměstnání v regionu, přátelský kolektiv

Způsob prvního kontaktu: e-mailem