Skladník

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Zahradní 1938/46c, Bruntál
HLEDÁME KOLEGU, KTERÝ NÁM POMŮŽE ZAJISTIT HLADKÝ CHOD SKLADU
POŽADAVKY:
" praxe řízení vysokozdvižného vozíku (aktivní řidič)
" SOU/SŠ vzdělání
" uživatelská znalost práce na PC
" manuální zdatnost, pečlivost, preciznost, zodpovědnost, spolehlivost
" praxe jako skladník
NÁPLŇ PRÁCE:
" manipulace se skladovaným materiálem
" příprava zboží k expedicím
" obsluha regálového zakladače
" fyzický příjem a výdej zboží na sklad/ze skladu
0NABÍZÍME:
" zázemí stabilní rozvíjející se společnosti
" pracovní poměr na dobu určitou, plný pracovní úvazek
" týdenní pracovní doba 37,5 hod.
" mzdové ohodnocení:
o nástupní mzda 22.000 - 25.000,- Kč + mimořádné a roční odměny
o pravidelný růst mzdy
" navíc nabízíme: příspěvek na stravné, příspěvek na volnočasové aktivity formou el. platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:
" dle dohody
Kategorizace prací (2.kategorie - prach, chemické látky, hluk, fyzická zátěž)

Hlásit se na e-mail personalni@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 313
A : 3.5.2023