Linux Administrátor

Pracovní náplň

CO VÁS U NÁS ČEKÁ:
o Instalace a správa GNU/Linux (Debian, SuSE).
o Zajištění provozu a správy interních vývojových a testovacích prostředí.
o Instalace a údržba hardware.
o Správa databázových, webových a mailových serverů (MySQL, Apache Webserver + PHP, Postfix).
o Virtualizace - Vmware ESXi.
o DNS - bind.
o Automatizace - Puppet.
o Monitoring - Icinga.
o Skriptování BASH/Perl/Python.
o Spolupráce se zahraniční mateřskou společností.
CO JE TŘEBA UMĚT A ZNÁT:
o Potřebujete výbornou znalost Linuxu.
o Vyznáte se dobře v síťové infrastruktuře (primárně CISCO).
o Máte SŠ/VŠ vzdělání.
o Zkušenosti s NetAPP, virtualizací a Graylog/ELK jsou velkou výhodou.
o Potěšíte nás předchozí praxí na obdobné pozici.
o Chcete komunikovat v angličtině, naše týmy jsou mezinárodní.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
o Atraktivní mzdové ohodnocení.
o Skvělé příležitosti pro vlastní rozvoj.
o Klimatizované kanceláře máme v centru Plzně (Kalikovský mlýn) + vlastní hlídané parkoviště.
o Stravenkový paušál, nápoje na pracovišti a fruit days jsou u nás samozřejmostí.
o Můžete si prohloubit znalosti cizích jazyků s rodilými mluvčími.
o Pořádáme kurzy anglického a německého jazyka.
o Sportoviště přímo v budově s aktivitami jako jsou full body training, TRX, kruhový trénink, HIIT a další.
o Příspěvěk na konzultaci s platformou terap.io, kde můžete s odborníky řešit různá témata z oblasti práce či soukromého života.
o Pozveme Vás na společné mimopracovní aktivity (večírky, hraní deskových her, turnaje ve squashi, běhání, floorball, dětský den atd.).
Můžete čerpat 26 dní dovolené + sick days.
Máte možnost vyu