Mistr / Mistrová zámečnických dílen a svařoven

Pracovní místo ( Mistr / Mistrová zámečnických dílen a svařoven ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 08:00 do 15:00 hodin, e-mailem, osobně v Po- Pá od 11:00 do 12:00 hodin. Tel.: 607 093 721, e-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz

Česká výrobní společnost s tradicí zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme Mistra/mistrovou zámečnických dílen a svařoven.

Požadavky:
vzdělání technického zaměření nejlépe ve strojírenském oboru,
zkušenosti z výroby a znalost čtení výkresové dokumentace,
zkušenosti s vedením pracovního kolektivu,
organizační a komunikační schopnosti,
pečlivost, zodpovědnost, samostatnost.

Náplň práce:
řízení směny zaměstnanců na svěřeném úseku zámečnických dílen a svařoven, dohled nad kvalitou, efektivitou a bezpečností práce
zajištění plynulého chodu úseku, koordinace a spolupráce s ostatními úseky,
vedení kolektivu zaměstnanců.

Nabízíme:
perspektivní a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, převážně ranní směny,
finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností,
zaměstnání v české výrobní společnosti
možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání,
příspěvek na stravování (stravenkový paušál), sportovní a kulturní firemní aktivity

Nástup od: dle dohody