Správce sociálních sítí / zkrácený úvazek / pouze pro OZP - ID

Pracovní místo ( Správce sociálních sítí / zkrácený úvazek / pouze pro OZP - ID ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned nebo dle dohody
Místo je pouze pro OZP ve stupni ID
Zkrácený úvazek dle dohody 2 - 6 hodin/den

Jsme výrobní firma a dodáváme plastové výrobky a výrobky z lisovny kovů nejen do automobilového průmyslu. Také v náročnějších montážích pro elektrotechnický průmysl jsme dobří a to vše se 70% zaměstnanců se zdravotním omezením. Náš tým rozšiřujeme a proto chceme přijmout kolegu, který chce pracovat v klidnějším prostředí.

Práce je vhodná pro uchazeče s hendikepem a může být z kterékoli části republika.
Čím blíže k České Třebové, tím lépe.

Požadujeme:
Znalost a zkušenost s vedením sociálních sítí Linkedlin a Facebook.

Nabízíme:
Podíl na zisku společnosti, možnost spolurozhodovat, práce v klidnějším pracovním prostředí, pravidelné firemní akce, společný nákup zdravých potravin, dotované stravování, výhodné telefonní tarify, práce na zkrácený úvazek a úprava pracovní doby dle domluvy.

Kontakt: telefonicky 7 - 15 hodin nebo e-mailem