Pokojská

Pracovní místo ( Pokojská ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:Homoláčová Ludmila Bc., tel.: 773 672 600, e-mail: info@hotel-sirius.cz
Varka group s.r.o. hledá spolupracovnici na pozici POKOJSKÁ.
Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis). Místo výkonu práce: Park Spa Hotel Siriu
Pracovní doba: Po-Pá (někdy i víkendy) 7:00-15:30 h., Pracovní náplň: úklid pokojů, občasné praní, mandlování. Požadujeme: praxi na podobné pozici 1 rok, základní znalost RJ, pracovitost, spolehlivost, TR bez záznamu. Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, malý kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení, podnikové stravování.