Technický kontrolor - výrobní TK

Pracovní místo ( Technický kontrolor - výrobní TK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- zodpovědnost za kvalitu výlisků, potisků a montáží
- kontrola výrobků vzhledová a rozměrová
- vyhotovování záznamů o jakosti
- práce ve dvousměnném provozu
POŽADUJEME:
- ŘP skupiny B
- středoškolské vzdělání nebo nutná praxe v oboru
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
NABÍZÍME:
- nástupní základní plat od 26 000 Kč/měsíc + příplatky:
- osobní příplatek až do výše 2400 Kč/měsíc
- příplatek za víkendové směny 25 %
- roční věrnostní odměny až do výše 10000 Kč dle délky pracovního poměru
- celk. průměr. nástupní plat ve výši 29 500 Kč/měsíc, po zapracování navýšení mzdy
- možnost práce ve stabilní společnosti v příjemném prostředí nového závodu
- dovolenou navíc
- příspěvek na stravu ve výši 140 Kč až 240 Kč dle délky odpracované doby (příspěvek zaměstnance 2 až 3 Kč)
- Benefit Card Edenred
- MULTI 1800 Kč/kvartál (7200 Kč/rok)
- MEDICA 1000 Kč/rok
- odborné vzdělávání
KONTAKT: e-mailem nebo nebo osobně (Litomyšlská 2117, Česká Třebová)