TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA divize Hydraulika

Pracovní místo ( TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA divize Hydraulika ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, mob.: 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz
Životopis zašlete na uvedený e-mail.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
• Min. SŠ vzdělání strojního zaměření.
• Výbornou znalost čtení výkresové dokumentace strojírenských výrobků.
• Znalost normování a zpracování technologických postupů strojírenských výrobků podmínkou.
• Znalost problematiky silové hydrauliky výhodou.
• Znalost CNC programování výhodou.
• Práce v systému IFS výhodou.
• Znalost cizího jazyka.
• Pečlivost, komunikativnost, samostatnost.
• ŘP sk. B.

BENEFITY:
• 5 týdnů dovolené
• Dotované firemní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na dopravu
• Benefitní program Benefit Plus.
• Motivační odměňování.
• Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky.
• Vánoční dárek.
• Další výhody dle platné kolektivní smlouvy.

CO BUDE VAŠÍ PRACOVNÍ NÁPLNÍ:
• Eviduje technologickou sadu výkresů a koncepty technologických postupů.
• Eviduje technologické dokumentace v databázi programu IFS.
• Hodnotí úplnost výkresové dokumentace poptávek a technologičnost konstrukce.
• Provádí vypracování technologických postupů.
• Zajišťuje technologii pro výrobu a specifikuje výrobní a technologické podmínky.
• Zajišťuje rozbory pracnosti, zpracování norem spotřeby času, určení norem obsluhy, rozbor příčin odchylek norem času, změny v technologické dokumentaci, včetně materiálových náhrad a minimalizaci výrobních nákladů.
• Zajišťuje tech. podklady pro nabídky a specifikace pro nákup a uspořádání strojů a nářadí.