Zdravotní sestra k zubnímu lékaři

Pracovní místo ( Zdravotní sestra k zubnímu lékaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- asistence praktickému zubnímu lékaři u křesla (rádi zaučíme)
- dezinfekce a sterilizace nástrojů
- telefonní hovory s pacienty, jejich objednávání
- příprava ordinace
- základní úklid ordinace (není myšleno umývání oken a podlah, ale udržování pořádku na pracovišti).
POŽADUJEME:
- středoškolské vzdělání v oboru všeobecná sestra
- předchozí zkušenosti ze zubní ordinace jsou výhodou, avšak je možné i zaškolení
- základní znalost práce na PC
- ochota pracovat s lidmi
- samostatnost, rozhodnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování a chuť pracovat.
Nástupní plat 28 000 Kč hrubého, se zvýšením po zkušební době na 32 000 Kč hrubého.
PRACOVNÍ DOBA: Po 7:00-11:00 11:45-15:30, Út-Čt 7:00-11:00 11:45-15:00, Pá 7:00-11:00 11:45-13:00.
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem