IT SERVISNÍ TECHNIK SPECIALISTA

Pracovní místo ( IT SERVISNÍ TECHNIK SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme společnost DIGITAL ACTION s.r.o. "Tým IT specialistů", kteří od návrhu, realizace a následné správy a servisu řeší:

o datové telekomunikační služby
o správu a dohled síťové infrastruktury, včetně aktivních prvků, vlastních i zákazníků
o správu a dohled serverových řešení zákazníků
o správu a dohled bezpečnostních řešení a produktů zákazníků
o dodávky a opravy IT techniky a vybavení
o konzultace a školení
o kompletní IT outsourcing pro smluvní zákazníky

Požadujeme:
o budování, správa a údržba naší datové sítě TRnet
o správa a údržba aktivních prvků a serverových řešení
o správa a údržba bezpečnostních řešení
o montáže a opravy IT techniky
o podpora zákazníků v rámci helpdeskových požadavků

Nabízíme:
o práci v příjemném pohodovém kolektivu
o odpovídající finanční ohodnocení, motivační odměny
o potřebné pracovní prostředky a vybavení
o moderní zázemí a špičkové technické vybavení
o firemní telefon, notebook
o zvýhodněné ceny zboží
o sick days, cafeterie, stravenkový paušál

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hanus.pekarek@digiact.cz nebo tel.: 602 749 320 - Hanuš Pekárek.