Technický koordinátor vývoje

Pracovní místo ( Technický koordinátor vývoje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás čeká?
o Správa portfolia produktů
o Komunikace a koordinace spolupráce s externími/interními dodavateli a zákazníky
o Řízení produktových změn ve vývoji dle požadavků zákazníka
o Koordinace úkolů nezbytných k provádění specifických produktových změn napříč různými lokacemi ZF
o Vytváření produktových a funkčních specifikací
o Spolupracovat na tvorbě plánu testování a zodpovídat za schválení plánu testů zákazníkem

Jaké znalosti a zkušenosti se Vám budou hodit?
o Vzdělání v technickém oboru (elektrotechnika, případně strojírenství apod.)
o Schopnost vnímat věci z nadhledu, budete propojovat různé technické oblasti vývoje (od HW, mechaniku až po SW)
o Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
o Znalost angličtiny na pokročilé úrovni (schopnost vést jednání, telefonovat i psát emaily)
o Výhodou je znalost němčiny a zkušenosti z automotive

Nabízíme:
Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
Spolupráci na mezinárodních projektech
Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
Příspěvek na jazykové vzdělávání
Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
Rozšířená možnost práce z domova a 25 dní dovolené
Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další