Hlavní technik pro provoz el. zařízení

Pracovní místo ( Hlavní technik pro provoz el. zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co budete dělat:
o Definovat pokyny pro provoz elektrického zařízení, zpracovávat provozně bezpečnostní předpisy.
o Dohlížet nad provedením preventivní údržby zařízení a připravovat zařízení pro provedení revizní činnosti.
o Dohlížet nad provozem a údržbou elektrických zařízení.
o Jmenovat a odvolávat osoby pověřené manipulací s elektrickými zařízeními.
o Zajištovat periodické přezkušování osob dle Sbírky zákonu č. 194/ 2022 (50/1978).
o Provádět přejímky nových el. zařízení, zavádět pravidla pro provoz testovacích zařízení na e mobilitu.

Co byste měli mít:
o Elektrotechnické vzdělání VŠ, případně SŠ a delší praxe
o 5 let zkušeností v elektrotechnickém odvětví
o Znalost legislativy a norem související s elektrotechnickým odvětvím
o Odborná způsobilost dle §6 Sbírky zákonu č. 194/ 2022 (§6 dle 50/1978)
o Anglický jazyk pro denní komunikaci, německý jazyk výhodou

Nabízíme:
Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
Spolupráci na mezinárodních projektech
Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
Příspěvek na jazykové vzdělávání
Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
Rozšířená možnost práce z domova a 25 dní dovolené
Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další