Agronom / agronomka

Pracovní místo ( Agronom / agronomka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky.
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ se zaměřením na zemědělskou výrobu (rostlinná produkce, výživa a ochrana rostlin apod.)
- znalosti v agronomické oblasti jsou nutné, dáváme však šanci i absolventům s praktickými zkušenostmi při studiu
- zájem o moderní technologie (počítače, mobilní sítě, systém GPS, …) a nové agrotechnické postupy (přesné zemědělství)
- dobrou znalost práce na PC
- pečlivost, spolehlivost a samostatnost
- řidičský průkaz sk. B a T.
Preferujeme uchazeče, který je ochoten samostatně pracovat a učit se novým věcem, je aktivní, pečlivý, důsledný, flexibilní a zodpovědný. Musí být schopen vycházet s různými typy lidí, vést a organizovat tým pracovníků a dlouhodobě plánovat. Ideální kandidát má velmi kladný vztah k zemědělství, práce je pro něho koníčkem.
Nabízíme:
- samostatnou a zodpovědnou práci
- možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji
- motivující odměňování / prémie
- 5 týdnů dovolené
- možnost služebního bytu
- další benefity: flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení
- mobilní telefon, notebook, služební automobil, dotované závodní stravování
- příspěvek na penzijní připojištění (po ukončení zkušební lhůty).