Svářeč

Pracovní náplň

Chcete se podílet na výrobě krbových kamen a kovových částí nábytku? V současné době hledáme svářeče do 3směnného provozu, který dokáže svařovat metodou MIG/MAG a práce s železem a hliníkem mu není cizí. Požadujeme minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem a základní orientaci ve výkresové dokumentaci. Metoda TIG/WIG je výhodou.

Po zapracování nabízíme navýšení mzdy. Po uplynutí doby určité prodloužíme smlouvu na neurčito.
" příplatek za svařování 15 Kč/hod
" příplatek za odpolední směnu 15 Kč/hod
" příplatek za noční směnu 35 Kč/hod
" měsíční, čtvrtletní a pololetní odměny
" měsíční bonus za 100% podíl na hospodářském výsledku ve výši 2000 Kč
" systém věrnostních odměn
" odměny dle životních jubileí
" odměnu za doporučení nového zaměstnance ve výši 10000 Kč
" odměnu za příchod na mimořádnou směnu ve výši 150 Kč
" závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
" 5 týdnů dovolené
" příspěvek na dojíždění
" příspěvek na penzijní připojištění
" příspěvek při narození dítěte
" další benefity v rámci motivačního programu zaměřeného na podporu zdraví, rodinné hodnoty a osobní rozvoj zaměstnanců

Telefonický kontakt po-pá 8:30 - 12:00 nebo e-mailem.