Vrátný - recepční, vrátná - recepční

Pracovní místo ( Vrátný - recepční, vrátná - recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky v době od 7:30 do 13:00 h., e-mailem, osobně. Tel.: 597 479 314, e-mail: bystronova@fite.cz
Požadavky: životopis s přehledem dosaženého vzdělání, přehledu zaměstnání, vyúčního listu, maturitního vysvědčení, rekvalifikace, certifikátu, dosažených zkušeností v daném oboru, předložení dokladu osvědčující tuto odbornost, doklad k výběrovému řízení, trestní bezúhonnost, znalost AJ, německého výhodou na úrovni (hovorově)

Vhodné uchazeče budeme kontaktovat.

Praxe výhodou, pracovní doba Po- Ne, ranní, odpolední, noční směny

Mzda: 113,60 Kč/hod. + příplatky

Vhodné i pro OZZ, OZP s max. 2. stupněm invalidity

Nástup ihned