Učitel / učitelka španělského jazyka

Pracovní místo ( Učitel / učitelka španělského jazyka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním profesní životopisu na email skolnikova@grk.cz.
Požadujeme:
- VŠ vzdělání
- praxe na dané pozici výhodou
- organizační schopnosti a ochota učit se
- důslednost, samostatnost, spolehlivost
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr
- úvazek dle dohody a aprobace (při kratším úvazku možná dohoda pracovat jen v některých dnech v týdnu)
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou…)
- školení a další vzdělávání
- ohodnocení odpovídající kvalifikaci a délce praxe (při 100 % úvazku bez praxe základní hrubá mzda 32 500,- Kč)
- zvláštní odměny
- nástup možný k 1. 8. 2023, případně dle dohody.