Prodavač / prodavačka maloobchodu zámkařského zboží

Pracovní místo ( Prodavač / prodavačka maloobchodu zámkařského zboží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED

požadujeme:

zodpovědnost, komunikativnost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem, praxe v oboru vítána, ale není podmínkou

náplň práce:

prodej zámkářského sortimentu (cylindrické vložky, dveřní kování, zadl. zámky, výroba klíčů, domovních čipů a autoklíčů), výdej a příjem balíků (pickup DPD), obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb

Mzdové ohodnocení je řešeno individuálně , na základě dovedností, znalostí a zkušeností. Základní hrubá mzda je od 19.700,-Kč + výkonnostní prémie.

Místo výkonu práce: Havlíčkova 1560, 765 02 Otrokovice

Vhodné i pro ZTP.

Životopisy prosím zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu, případně volejte na uvedené telefonní číslo, nebo se hlaste osobně na naší prodejně.