Sociální pracovník

Pracovní místo ( Sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný dle dohody.

CCo u nás budete dělat:
- vykonávat činnosti sociálně právního a administrativně organizačního charakteru, a to v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (například: jednání se zájemci o sociální službu, se správními orgány a jinými organizacemi, s opatrovníky klientů, provádění sociálních šetření, vedení sociální agendy atd.)
- vést depozitní pokladnu

Co od Vás požadujeme:
- vysokoškolské, příp. vyšší odborné vzdělání v oborech uvedených v § 110 odst. 4 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
- znalost zákona o sociálních službách a jeho prováděcího předpisu a dalších zákonů
a předpisů týkajících se sociální a rodinné oblasti
- orientace v problematice osob s mentálním postižením
- znalost problematiky individuálního plánování
- flexibilitu, odpovědnost, komunikační schopnosti, empatii, asertivitu, samostatnost
- psychickou i fyzickou připravenost k výkonu práce s lidmi s mentálním postižením
- schopnost podílet se na průběhu plánování, přehodnocování a naplňování
sociální služby
- administrativní dovednosti, schopnost zpracování projektů a žádostí o dotace
- schopnost sebevzdělávání a týmové práce
- profesionální přístup k práci
- znalost práce s počítačem (WORD, EXCEL)
- bezúhonnost

Výhodou je:
- praxe v oboru
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- znalost práce s pokladnou
- znalost IS eQuip

Co Vám nabízíme:
- zázemí v oboru dobře profilované organizace
- stabilní zaměstnání s platovým ohodnocením dle platné legislativy (nařízení vlády č.
341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných s