Obsluha výrobní linky

Pracovní místo ( Obsluha výrobní linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- SOU vyučení
- zodpovědnost, samostatnost, manuální zručnost
- fyzická zdatnost (bez zdravotních omezení)
- práce s měřidly (posuvné měřítko)
- ochota pracovat ve 2 směnném provozu (případně 3 směnném)
Náplň práce:
- obsluha svařovacích výrobních linek (svařovací průkaz nevyžadován)
- 2 směnný provoz ve výrobě malých řetězů, 3 směnný provoz ve výrobě velkých řetězů
Nabízíme:
- zajímavou práci a odpovídající ohodnocení
- zaškolení a trvalé vzdělávání
- 5 týdnů dovolené/3 dny sick days,
- příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti
- stravenky, flexipassy, prémie až 19 % a občerstvení na pracovišti
- firemní tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
- 2500 Kč za 100% přítomnost na pracovišti po dobu 3 po sobě jdoucích měsíců.