PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK /-NICE

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK /-NICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Mgr. Alexandra Hirčová, oddělení Personalistika, alexandra.hircova@ostroj.cz
Tel.: +420 553 872 173 , +420 731 607 906

POŽADUJEME:
- SOU/SŠ - vzdělání, obor strojní zámečník - výhodou.
- Praxe v oboru minimálně 3 roky - výhodou.
- Manuální zručnost.
- Zkušenost v údržbě strojů a zařízení - výhodou.
- Pečlivost, komunikativnost, samostatnost a schopnost týmové práce.

Nástup: od 1.4.2023 nebo dle domluvy. Směnnost: Jednosměnný (ranní).

NÁPLŇ PRÁCE:
- Údržba a opravy výrobních strojů
- Identifikace poruch zařízení a jejich odstranění
- Spolupráce s externími poskytovateli oprav
- Evidence a zajišťování náhradních dílů
- Evidence technických dat údržby
- Instalace nových výrobních zařízení

NABÍZÍME:
- 5 týdnů dovolené
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na dopravu
- Náborový příspěvek (u vybraných profesí)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Benefitní program Benefit plus
- Motivační odměňování
- Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky
- Vánoční dárky
- Zázemí stabilní a seriózní společnosti