Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Pracovní místo ( Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pro PRÁŠKOVOU LAKOVNU BAUMRUK spol. s.r.o. přijmeme kmenové zaměstnance na trvalý pracovní poměr, min. 40 hodin týdne, na pozici LAKÝRNÍK V PRÁŠKOVÉ LAKOVNĚ.
Požadujeme zručnost, spolehlivost, samostatnost, schopnost pracovat na základě zadaných úkolů samostatně i v týmu. U cizinců očekáváme znalost ČJ mluveným slovem na základní úrovni.
Upřednostňujeme praxi v oboru!
Nabízíme odměny za dobře odvedenou práci, za docházku, zálohu na mzdu, pravidelnou mzdu.
Pouze denní směny + přesčasy, zaměstnání u stabilní české společnosti, podnikové stravování, pružnou pracovní dobu, přátelský kolektiv, 25 dnů dovolené.
Nápoje na pracovišti ZDARMA, pracovní oděvy + obuv.
Pracoviště je v Plzni, blízko MHD.
Uchazeči nesmí mít dioptrické brýle ani čočky.
(Je to z důvodu technologie, nikoliv "diskriminace", brýle nebo čočky prášková barva zalepí)