Skladník externího skladu

Pracovní místo ( Skladník externího skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech přijme nového kolegu SKLADNÍKA do externich skladu, kde skladujeme zahradní nábytek, grily, slunečníky a ostatní obdobný sortiment.
Zboží je přivezeno na sklad hromadně - kamionem. Musí se vyložit, dle objednávek roztřídit, opatřit etiketou, nabalit a naložit do rozvozové dodávky našich dopravců tak, aby se ke každému zákazníkovi dostalo to, co si skutečně objednal.
K práci u naší firmy potřebujete být spolehlivý a pracovitý s ochotou k fyzické práci. To ostatní pak doladíme společně. Dřívější zkušenosti s obsluhou manipulační techniky pro vás budou výhodou.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stabilní a jistou práce u zaměstnavatele s 30ti letou praxi, pravidelná mzda s pravidelným navyšování, po roce příspěvek na penzijní a zdravotní pojištěni