Knihaři

Pracovní místo ( Knihaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: tel.: 973 215 692, 720 988 296, email:machytkam@army.cz

Nabízíme:

o Nástup možný ihned nebo dle dohody;
o zástup za dlouhodobě nemocného pracovníka;
o platová třída 8;
o jednosměnný provoz;
o práce v rizikovém prostředí (hlučnost - nejnižší riziko);
o místo výkonu práce Rooseveltova 23, Praha 6.

Požadujeme:
o Úplné střední odborné vzdělání s maturitou v oblasti polygrafie (knihař) nebo praxe v oboru;
o schopnost strojní a ruční knihařské práce;
o manipulace s břemeny;
o zdravotní způsobilost;
o trestní bezúhonnost.

Výhodou je:
o Znalost práce na knihařských strojích pro vazby V1, V2, falcování, ořez (typ Duplo, Taurus, MBO, apod.);
o znalost práce na řezacích strojích.

Kontaktní osoba:
Vedoucí OdOT Praha mjr. Mgr. Martin MACHYTKA, tel. 973 215 692, mob. 720 988 296.
Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail kralm1@army.cz, machytkam@army
- 5 týdnů dovolené;
- 5 dnů indispozičního volna;
- čerpání FKSP;
-stravování v místě