RECEPČNÍ GOLFOVÉHO KLUBU

Pracovní místo ( RECEPČNÍ GOLFOVÉHO KLUBU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Park Golf Club Ostrava (golfové hřiště Šilheřovice) přijme zkušenou, spolehlivou a zodpovědnou recepční.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- zkušenosti s obdobným výkonem pozice (recepce, zákaznický servis, obsluha klientů,…)
- dobrá znalost práce na PC
- znalost práce s pokladnou
- znalost AJ na komunikační úrovni + další cizí jazyk vítán
- příjemné vystupování a proklientský přístup
- výhodou znalost golfového prostředí a pravidel golfu
Jedná se o směnný provoz (krátký/dlouhý týden). Nástup dle dohody.
Nabízíme: Prémie, hra na hřišti zdarma
V případě zájmu nám zašlete aktuální životopis na e-mail: karla.kopecka@gmail.com. Vhodným uchazečům se ozveme obratem.
Kontaktní osoba: Kopecká Karla Bc., e-mail: karla.kopecka@gmail.com
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED