Obsluha bistra - brigáda

Pracovní místo ( Obsluha bistra - brigáda ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás čeká?
Obsluha hostů v bistru venkovního bazénového komplexu (prodej a nabídka zboží a jídla z okna, práce s pokladnou).
Pracovní doba je Po-Ne od 09:00 do 21:00 hodin, střídání krátký vs. dlouhý týden.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené základní vzdělání, věk nad 18 let.
Příjemné jednání a vystupování.
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Výhodou bude, pokud budete mít:
Předchozí praxi v obdobném provozu.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Možnost práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti od května do září 2023.
Motivující finanční ohodnocení: hodinovou odměnu ve výši 130 Kč + podíl z tržeb bistra, příplatky za svátky, soboty a neděle.
Zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu.

Těšíme se na Vás!