Pokladní - brigáda

Pracovní místo ( Pokladní - brigáda ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás čeká?
Zajištění provozu recepce venkovního bazénového komplexu (prodej vstupenek, půjčování lehátek, slunečníků).
Pracovní doba Po-Ne od 08:30 do 20:30 hodin, střídání krátký vs. dlouhý týden.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené základní vzdělání, věk nad 18 let.
Základní znalost NJ nebo AJ.
Příjemné jednání a vystupování.
Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Možnost práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti od května do září 2023.
Motivující finanční ohodnocení – hodinovou odměnu ve výši 130 Kč + příplatky za svátky, soboty a neděle.
Zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu.

Těšíme se na Vás!