Skladník/skladnice s VZV

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Skladník/skladnice s VZV ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SKLADNÍK/SKLADNICE S VZV

NÁPLŇ PRÁCE: Provádění příjem a výdej materiálu, surovin a vyrobených kusů,Naskladňování a vyskladňování ze skladu a do skladu pomocí programu SAP, Zodpovědnost za stav skladových zásob na svém pracovišti
POŽADUJEME: SŠ vzdělání, popř. vyučen,Praxe s VZV a platné oprávnění,Znalost práce na PC
Flexibilita a samostatné rozhodování, schopnost rychlého zapracování,Odolnost vůči stresu
Znalost programu SAP výhodou,Práce ve směnném nebo nepřetržitém provozu
NABÍZÍME: 25 dní řádné dovolené 3 dny tzv. zdravotní dovolené Příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření Příspěvek na dojíždění do zaměstnání Nadstandartní příplatky za směnnost a práci o víkendech Příspěvek na stravování Příspěvek k životnímu jubileu Stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt Poskytování firemních půjček Pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí pro zaměstnance a jejich rodiny Úhrada očkování proti chřipce Benefitní karta Zvýhodněné telefonní tarify Roční odměny (bonus)
Možnost prodloužení pracovního poměru.
PRVNÍ KONTAKT: Paní Pobořilová Lucie, tel.: 735 766 048 od 8:00 - 15:00 nebo e-mailem na prace@pwo-group.com
ov.18.05.