Údržbáři

Pracovní náplň

POŽADAVKY:
- SOU/SOŠ strojní nebo jiného technického směru
- Praxe na stejné pozici ve výrobní firmě na strojních zařízeních je výhodou, ne podmínkou
- Manuální zručnost při opravách a práci s nářadím
- Samostatnost a zodpovědnost při svěřených úkolech
- Chuť učit se a zlepšovat se v oboru
- Základní dovednost práce na PC

NÁPLŇ PRÁCE:
- Servis a údržba mechanických částí obráběcích strojů či nevýrobních zařízení
(vč. oprav a údržby na budově firmy)
- Čištění, opravy strojních zařízení
- Výměny komponentů na strojních zařízeních
- Kontroly a periodické prohlídky strojů
- Preventivní údržba strojů a zařízení
- Vedení dokumentace týkající se údržby a oprav na zařízeních
- Školení pracovníků obsluhy ve věcech preventivní údržby strojů
- Spolupráce s revizními techniky a externími firmami při opravách zařízení

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, plnohodnotná 13. mzda, stravenkový paušál 70,- kč/den do čisté mzdy, pracovní oděvy včetně praní, pracovní obuv, příspěvky na penzijní připojištění od 300,- Kč/měs, příplatky nad rámec zákoníku práce, pravidelné navyšování mezd, bonusové poukázky, odměny za pracovní výročí, školení, akce pro zaměstnance, příspěvky na dětskou rekreaci a další.

V případě zájmu kontaktujte e-mailem, osobně nebo telefonicky (8-16:00 hod.).