MZDOVÝ/Á A VŠEOBECNÝ/Á ÚČETNÍ, PERSONALISTA/KA

Pracovní místo ( MZDOVÝ/Á A VŠEOBECNÝ/Á ÚČETNÍ, PERSONALISTA/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- komplexní zpracování mezd pro cca 50 zaměstnanců
- vedení mzdové a personální agendy
- zpracování podkladů - DPN, MD/RD, exekuce aj.
- přihlašování a odhlašování zaměstnanců na ZP a OSSZ
- zpracování ročního zúčtování daní
- vystavování ELDP
- řešení personálních záležitostí
- komunikace se zaměstnanci
- komunikace s úřady a příslušnými orgány státní správy
- zodpovědnost za dodržování pracovněprávní legislativy v závislosti na zpracování mezd
- účtování faktur, pokladny a vnitřních účetních dokladů
- kontrola náležitostí účetních dokladů
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe v oboru mzdového účetnictví a personalistiky podmínkou
- orientace v pracovněprávních předpisech
- znalost mzdové a personální problematiky
- znalost daňové a účetní problematiky
- velmi dobrá znalost práce na PC
- velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- vysoké pracovní nasazení, ochotu se učit
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí silné, prosperující společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- pravidelná školení